D'arcyovi/Rhoadesovi


Marcy D´Arcyová

Bundovic sousedka, která byla nejprve vdána za bankéře Steva Rhoadese (101) a později si vzala "flákače"  Jeffersona D´Arcyho (512). Vystudovala ekonomii (má červený diplom - 901) a nejprve pracovala v Leading bank of the Chicago (101 - 203)  a později v Kyoto national bank (od 204). Je velmi politicky korektní a často podporuje a vede různé kampaně. Například: Zelenější Chicago (825), Hračky za zbraně(1008) a zasloužila se o zrušení Alova oblíbeného TV seriálu Psycho dad (Táta cvok - 913). Během celého seriálu se z ní stala feministka. Al Bunda si z ní dělá legraci, kvůli jejímu feminismu, malému poprsí (často tvrdí, že nemá prsa, jenom kopřivku) a krátkým vlasům. Často jí označuje jako slepici nebo mladého chlapce. Marcy je velmi psychicky labilní a má sklony k hysterii.  V některých epizodách je vidět, že bere nějaké prášky :).  V epizodě Peggy and the pirates (718) hrála tzv. cabin boy-girl (Plavčíkčici), kde s ní byla velice pěkná scéna Tento díl se odehrával v Peggyině snu, kde se všichni ocitli na lodi, kterou přepadli piráti. V této epizodě se těž po dlouhé době objevil Steve Rhoades, který zde hrál právě vůdce pirátů Rubiela. Marcy stojí před Jeffersonem.
Marcy: "Dokážu ti, že jsem žena!!" (Rozepne si kabát a ukáže Jeffersonovi prsa). Jeff se na ní chvíli dívá a pak praví: "A jak?"
Marcy hraje Amanda Bearsová. 

Jefferson D´Arcy
  Druhý manžel Marcy. Je to klasický gigolo. Jeho otec byl taky gigolo (zemřel, když se přiopálil na horském sluníčku - 723) a jeho matka byla tanečnice (tu zas sežral její had - 723) . Nepracuje, celej den kouká na televizi nebo chodí do salónů krásy. Rád utrácí Marcyiny peníze a bere jí kreditní karty. Marcy se sice snaží, aby Jefferson pracoval, ale většinou marně. Jeff tedy pracoval v epizodách (704 - 716?) v baru "Nahoře bez", kde dělal barmana. V epizodě 901 pomáhal Alovi v obchodě s botama a v epizodě 917 a 1023 hrál v reklamě na kávu Romantic Roast. Poslední jeho práce byla v epizodě 1119, kdy pracoval v aerobikovém studiu. Rád chodí s Alem do striptýz-baru. Dříve pracoval u CIA pod krycím jménem Bullwinkle. Byl však propuštěn, protože se mu nepovedl atentát na Fidela Castra. Byl i ve vězení za podvody s pozemky (512, 624, 804). Poprvé se objevil v epizodě 512..Jefferson je člen Alova spolku Ne madam. Ted McGinley, herec, který hraje Jeffersona, se objevil v ženatém  ve vedlejší roli ještě ve vánoční epizodě 413.

 

Jefferson hrál na škole v kapele.... ".. a nejednou jsem hrál tvrdě .. zvonkohra byla krutá milenka...."

 

Steve Bartholomew Rhoades
První Marcyin manžel. Pracoval také v The leading Bank of Chicago. V epizodě 408 byl ale vyhozen a stal se nezaměstnaným a posléze začal pracovat v ZOO. Naposled se objevil v epizodě Rock and Roll girl (414). Pak opustil Marcy a stal se rangerem v Yosemitu. Steve se pak objevil ještě ve čtyřech dalších epizodách: The egg and I (617), Peggy and the Pirates (718), Get dodge out of hell (917) a Radio Free Trumaine (926). Steve byl velice závislý na své matce, která se o něj pečlivě starala až do svatby. Marcy Stevovu matku nesnáší, stejně jako on nesnáší její matku.Steva hraje David Garrison. Důvodem jeho odchodu ve 4. sezóně bylo Davidovo rozhodnutí více se věnovat kariéře na Broadwayi.

Steve je velmi vzdělaný, má rád hezká auta a ve škole hrál také v kapele  ("měli jste slyšet mé sólo v Pasení v trávě - můj suzafon kvílel....")

 

Rozdíl mezi Stevem a Jeffersonem je v tom, že Steve byl čestný, pracovitý občan a názorově blíž k Marcy než k Alovi. Naopak Jefferson nepracuje a je to spíše flákač a povrchní člověk.

 D´Arcyovi/Rhoadesovi žijí v Chicagu, stát Illinoa, Jeopardy Lane 9766 (402 - 415 --> V titulcích jako 9764, což je však dům Bundů?!) Zde jsou Příběhy Marcy a Jeffersona

 

Chcete pomoci těmto stránkám?