Bundovic dům

Bundovi žijí ve fiktivní ulici,  Jeopardy Lane 9764, v americkém městě Chicago. Vlastní dvoupatrový domek, který Al Bunda koupil na hypotéku (asi v 70. letech) a který splácí. Všem ostatním z rodiny je však dům terčem posměchu (osobně nevím proč, líbí se mi :)). Dům má sklep, kde má Al  dílnu/sklad/posílovnu a později se tam nastěhoval Bud (někdy kolem 10. série). V přízemí je obývací pokoj se slavným gaučem, kuchyně (téměř nevyužívaná) a garáž na Alovo auto - Dodge, kde si Al postavil i svůj osobní záchod.  V prvním patře domu, které bohužel příliš podrobně v seriálu popsáno nebylo, se zcela jistě nachází minimálně 3 pokoje (pokoj Buda - ten je naproti ložnici Ala a Peggy, ložnice Kelly a ložnice Ala a Peggy)  -  dále je zde koupelna se záchodem.

V sousedství tohoto baráku se nachází dům  bundovic sousedů, Steva (pak Jeffersona) a Marcy (adresa je Jeopardy Lane 9766). Více informací se dozvíte v sekci Bundovic sousedství

 

V seriálu je Bundovic dům zobrazen takto:


Mapa pozemků Bundů a D´Arcyů z epizody 816


Mapa Bundovic baráku - Interiér - přízemí

 

Ve skutečnosti  tento dům opravdu stojí v Chicagu, byl však použit jen pro  záběr z venku, seriál se v něm nenatáčel. V součané době tento dům vypadá takto:

Barák se nachází v Castlewood Ln, Deerfield, ve státě Illiois 60015

Chcete pomoci těmto stránkám?