Bundovic sousedství

Přeloženo z Bundyologie, napsal Andreas Carl, přeložil Lukáš Kadlec

 

Bundovic sousedství v Chicagu, které vytvořila Peggy z perníku v epizodě
"God Help Ye, Merry Bundyman" (1113). Bundovic barák má na tomto
obrázku žluté horní patro. Rhoadesovic/D´Arcyovic barák stojí hned vedle.


 Zde naleznete informace o bundovic domečku

Bundovi žijí v Chicagu (stát Illinois v USA) a nežijí na jeho předměstí (občas totiž příjdou do styku s městskými orgány jako např. Chicagská policie atd.).

Okolí:
Víme, že Bundovi žijí blízko dálnice, protože v epizodě 502, kde Bundovi uvízli na dálnici, Peggy viděla jejich barák. Dále jsme mohli v epizodě 1015 zahlédnout střechy okolních domů, když Al Bunda a jeho kamarádi montovali satelit. V epizodě 707 jsme mohli vidět Ala, jak kráčel domů skrz chudou čtvrť.

Ulice:
Jeopardy Lane je fiktivní ulice v Chicagu. Číslo Bundovic domu je 9764, někdy ovšem zmíněno jako 9674. Vypadá to, že tato ulice není příliš dlouhá (např. když Al jezdil Dodgem po této ulici v epizodě 724 bylo slyšet, jak Al každou chvíli brzdil a otáčel Dodge). Tato ulice není moc dobře udržovaná.

Sousedé:
Nejčastěji byli zmiňováni McGintyovi (paní McGintyová vystupovala v epizodě 322). Vypadá to, že McGintyovi žijí v 3. baráku vedle Bundů (podle toho, jak Bud ukazoval v 1113). Dále jsme mohli slyšet o: Johnsonových (104), panu Pittmanovi (201), McCalvysových (420), Schultzových (423), Thompsonových a Brendě Kostrowské (509), Ritterových (524), Finelyových (524), Murphyových (617), Mullenových (617), Leavinsových (617), Groverových (807), Millerových (807)

Okolní místa:
Vypadá to, že nákupák "Nové tržiště" není příliš vzdálen od Bundovic domu. Al se totiž v epizodě 822 dostal domu za 20 minut. Na druhou stranu - moc blízko to zas asi nebude, protože v několika epizodách se Al zlobil na Peggy a děti, že pro něj nepřijeli s Dodgem do práce a nevyzvedli ho. Co se týče striptýzbaru "Jiggly room", tak ten je nejspíš poblíž Bundovic baráku, protože Al do něj chodí pěšky (811) a z Bundovic sklepa do něj vede tajná chodba (1103).

 

 

Mapa Bundovic sousedství v epizodě "Take my wife, please" (807)
V pravém horním rohu mapy jsou čísla 8xx


 

Pokud máte nějaké připomínky nebo doplňující informace k této stránce , pošlete mi je na adresu lkadlec@volny.cz