Kelly Bundová

Pro mužskou část fandů ženatého se závazky je Kelly Bundová bezesporu nejpřitažlivější postavou seriálu. Dcela Ala a Peggy se narodila v roce 1972 (nejspíše květen) a díky menší auto-nehodě v Alově autě koncem 70. let (menší náraz do auta před nimi, viz epizoda 1107) se bouchla do hlavy a od té doby je "hloupá" (dokonce, jak sama přiznala, nejhloupější holka ameriky).

Kelly Bundová je sice možná hloupá, ale za to dokáže překvapit a po otci, Alu Bundovi, sdědila i proslulou bundí "vytrvalost", která způsobuje mimojiné to, že se snaží ze všech sil uspět a nevzdává se bez boje.

Zájmy: jako skoro každé mladé děvče se Kelly zajímá hlavně o hudbu a kluky. Zbožňuje rockovou muziku a kapely, v televizi se ráda kouká na animované filmy - zejména na Garfielda.

Al ji oslovuje "melounku" a co se týká jejího vzdělání, nakonec se jí podařilo vystudovat Polkskou střední školu (stejně jako všichni ostatní z Bundových). S bratrem Budem se moc rádi nemají, Kelly si dělá legraci z jeho panictví a gumovejch pannen, Bud si zas utahuje z Kellyiných pochybných známostí, ve finále ale často stojej Bud i Kelly při sobě a táhnou za jeden provaz.

Kelly měla během seriálu spousty známostí, na konci 11. řady se měla dokonce vdávat za Loonieho, bohužel ze svatby na poslední chvíli sešlo.  Bohužel Kelly, díky její hlouposti, byla často ve  vztazích spíše využívaná a často si hledala kluky své inteligenční úrovně :).

Kelly od 7. sezóny ženatého pravidelně pracovala, popis jejích povolání je na této stránce. Kelly je velmi pohledná dívka a v seriálu ji hraje Christina Applegateová  - původně však měla Kelly hrát jiná herečka, jak se o tom zde můžete přesvědčit :)

Zde naleznete nejlepší kellyiny citáty  a zde najdete nějaké fotky Kelly Bundové (resp. její herecké představitelky)